Asistent Departament – Ax Perpetuum

Perpetuum și-a dezvoltat timp de 25 ani expertiza în PARDOSELI (mochetă, parchet, covoare, linoleum și covor PVC, accesorii, podele de exterior, gazon sintetic, gresie & faianță) și TEXTILE (perdele, draperii, tapițerii, lenjerii de pat, prosoape și halate, fețe de masă). Pe lângă produsele pentru amenajarea modului de viață, fie el profesional (HORECA, birouri, etc.) sau rezidențial (apartamente și case private), Perpetuum asigură SERVICII de consultanță, montaj, cusut, transport.

Domeniu de activitate:
Administrativ
Locație:
Cluj-Napoca
Tipul job-ului:
Full-time

CANDIDAT IDEAL:

  • Persoană care vrea să lucreze într-o echipă dinamică, să învețe și să evolueze
  • Absolvent/ă a unei forme de învățământ mediu, preferabil cu profil tehnic sau real
  • Cu experiență în activități de asistență management / secretariat/ back –office
  • Care deține cunoștințe bune de operare PC -MS Office
  • Persoană organizată, structurată, cu bune abilități de comunicare
  • Cunoaște limba engleză cel puțin nivel mediu

RESPONSABILITĂȚI:

  •  Suport în activitatea administrativă a diviziei, fiind un suport operativ și administrativ a managerului de divizie
  • Gestionarea informațiilor,crearea și actualizarea bazelor de date
  • Întocmirea a diferite situații, rapoarte personalizate, solicitate de managerul diviziei
  • Asigurarea comunicării între departamente
  • Organizarea activității de transport de la furnizori

BENEFICII:

  • Un mediu de lucru prietenos, profesionist
  • Posibilitatea de a dezvolta o carieră într-o echipă tânără și motivată
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională și instruire constantă
  • Decontare abonament CTP-Cluj
  • Bonuri de masă

Persoanele interesate sunt invitate să exploreze online lumea Perpetuum pentru a-și face o idee, iar CV-urile se pot trimite pe adresa resurseumane@perpetuum.ro

Contactează-ne