Contabil – INNO Robotics

INNO Robotics apreciază și promovează performanța, iar prin activitatea de nișă desfășurată, vei avea ocazia de a face parte din topul mondial al companiilor inovative.

Domeniu de activitate:
Administrativ-Logistic
Locație:
Cluj-Napoca
Tipul job-ului:
Full-time

CANDIDAT IDEAL:

  • Minim 5 ani de experiență contabilă
  • Cunoștințe temeinice de utilizare pachet Office, în speță Excel
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă
  • Obișnuit(ă) să lucrezi pe analiza de date
  • Orientat(ă) pe rezultate și îndeplinire obiective

RESPONSABILITĂȚI:

  • Înregistrează cronologic și sistematic documentele justificative în gestiune și contabilitate
  • Emite facturi către clienți, trimite facturi prin poșta electronică și le înregistrează în programul de gestiune și contabilitate
  • Înregistrează documentele justificative anexate deconturilor de cheltuieli și ordinelor de deplasare în gestiune și contabilitate
  • Înregistrează documentele justificative anexate registrului de casă în gestiune și contabilitate
  • Înregistrează extrasele de cont bancare în gestiune și contabilitate
  • Verifică existența condițiilor obligatorii de formă pentru documentele primite și emise de companie
  • Colaborează cu departamentele implicate: culege și transmite documente și informații contabile
  • Arhivează documentele justificative și contabile conform procedurilor interne
  • Respectă principiile etice ale profesioniștilor contabili
  • Face propuneri de îmbunătățire a stilului de lucru pentru a maximiza eficiența atingerii obiectivelor propuse

 BENEFICII:

  • Flexibilitate – posibilitatea de a lucra remote 1-2 zile/săptămână
  • Salariu competitiv
  • Tichete de masă
  • Bonusuri de performanță
  • Decontare transport
  • Primă de concediu
  • Primă naștere copil
Adresa: Traian Vuia, nr.212, Cluj-Napoca

Contact: office@inno-robotics.com, 0364.805.073

Contactează-ne