Montator mobilă (în hală sau pe teren) – Ghișe Design

Ghișe Design oferă servicii de proiectare 3D și produse de mobilier unice, realizate din PAL, MDF, COMPOZIT, QUARTZ.

Domeniu de activitate:
Producție
Locație:
Recea, Maramureș
Tipul job-ului:
Full-time

CANDIDAT IDEAL:

  • Seriozitate
  • Perseverență
  • Simțul detaliului
  • Experiență în domeniu

 RESPONSABILITĂȚI:

  • Oferirea celor mai bune soluții tehnice privind asamblarea și montajul mobilierului și accesoriilor
  • Participare activă pentru găsirea soluțiilor de îmbunătățire a gradului de satisfacție a clienților
  • Respectarea normelor privind activitatea de manipulare și montaj a produselor

BENEFICII:

  • Pachet salarial extrem de atractiv și de motivant
  • Prime și pachete de sărbători
  • Training de specialitate
  • Posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără și foarte bine pregatită, caracterizată prin entuziasm și inițiativă
  • Bonusuri de performanță
  • Dezvoltare profesională prin cursuri de specialitate
  • Condiții de muncă la standarde europene

Interviurile se realizează zilnic de la ora 8:00 la sediul firmei, localitatea Recea, str. Stadionului nr. 8 , Maramureș.

Detalii la telefon 0722-762.080 sau 0786.173.450 și pe e-mail office@ghisedesign.ro.

Contactează-ne