Specialist resurse umane – C&M Jeler

Cu o traditie de 17 ani, C&M Jeler dezvolta afacerile din domeniul auto si industrial prin gamele de produse inovative, prin demonstratii tehnice si training-uri specializate, precum si prin intelegerea provocarilor pietei si timpului. Suntem o companie cu prezenta nationala si dezvoltam parteneriate win-win cu clientii/partenerii nostri.
In C&M Jeler profesionalismul, spiritul antreprenorial si cultura bazata pe valori sunt cheia succesului nostru. Cea mai importanta investitie este in echipa noastra de campioni. Te invitam sa fii parte a succesului nostru!

Domeniu de activitate:
HR
Locație:
Cluj-Napoca
Tipul job-ului:
Full-time

CANDIDAT IDEAL:

  • Absolvent studii superioare
  • Experienta relevanta in activitati de administrare de personal si recrutare de minim 2 ani
  • Cunostinte avansate Microsoft Office
  • Abilitatea de a prioritiza sarcini multiple
  • Foarte bune abilitati de comunicare si relationare

RESPONSABILITĂȚI:

  • Gestionarea documentelor legate de personal relationat cu CIM, fişa postului, acte adiţionale, cereri, adeverinţe, pontaje, procese verbale de predare-primire, fişe SSM sau medicina muncii, concedii, planificări, etc.), CCM, ROI, etc
  • Recrutare si selectie de personal – plan national, eevaluari, centre de evaluare
  • Evaluari periodice ale angajatilor
  • Transmiterea de documente, informaţii şi rapoarte specifice activităţii desfasurate
  • Creare sisteme, procese, proceduri

Detalii și aplicare cu CV: Specialist Resurse Umane – Aplica pe eJobs

Contactează-ne