Reprezentant comercial – Salice, Parc Tetarom I

Compania Salice angajează în această primăvară personal în Cluj-Napoca și Huedin. Detalii suplimentare la telefon 0731 210 203 sau email andradasuteu@salice.ro – Andrada Șuteu, Resurse umane.

Domeniu de activitate:
Vânzări
Locație:
Cluj-Napoca
Tipul job-ului:
Full-time

CANDIDAT IDEAL:

  • energic/ă, dinamic/ă, bun comunicator
  • ești sociabil/ ă și relaționezi cu ușurință cu clienții
  • cu experiență în vânzări de minim 1 an
  • motivat/ă si orientat/ă către îndeplinirea obiectivelor, cu spirit de ințiativă
  • organizat/ă, ordonat, ai capacitatea de a prioritiza sarcinile
  • dinamic/ă, organizat/ă și ordonat/ă
  • ai cunoștințe medii de operare PC, editare (Word, Excel).

RESPONSABILITĂȚI:

  • Asiguri prezentarea, promovarea și vânzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
  • Consiliezi clienții pentru a găsi cele mai bune aplicații în utilizarea produselor SALICE
  • Urmărești realizarea planului de vânzări lunar, trimestrial, anual.

Program:
Luni – Vineri: 08.00 – 17.00
Două sâmbete pe lună: 09.00 – 13.00

BENEFICII:

  • stabilitate
  • o echipă primitoare
  • condiții de lucru optime
  • salariu motivant și program fix – ambele prevăzute în contractul de muncă

CV-ul și datele de contact pe se pot trimite pe e-mailul andradasuteu@salice.ro

Detalii suplimentare la telefon 0731 210 203 – Andrada Șuteu, Resurse umane

Contactează-ne