Operator CNC, fără experiență – Zigman Mobilier

Zigman Mobilier este o companie înființată în anul 2000 cu un număr de 10 angajați, ajungând la 100 angajați și o suprafață de producție de peste 5000 mp, retehnologizată de-a lungul anilor cu utilaje de ultimă generație și oameni calificați în domeniu, pentru care calitatea este o prioritate.

Domeniu de activitate:
Producție
Locație:
Cluj-Napoca
Tipul job-ului:
Full-time

CANDIDAT IDEAL:

  • Persoană organizată și responsabilă
  • Capacitate de organizare, eficientizare si prioritizare a muncii
  • Abilități de comunicare și ascultare
  • Punctualitate și seriozitate
  • Dorință de învățare și perfecționare
  • Spirit de echipă
  • Orientare către rezultate

RESPONSABILITĂȚI:

  • Operator centre numerice de comandă Biesse Rover A1332 – 4 Axe și Biesse Eko 902 – 3 axe
  • Încărcare și descarcare utilaj
  • Urmărirea planurilor tehnice în vederea prelucrării mecanice corecte

BENEFICII:

  • Pachet salarial atractiv
  • Bonuri de masă
  • Asigurare privată de sănătate la Regina Maria
  • Transport asigurat

Detalii suplimentare pe pagina de facebook Zigman Mobilier și la telefon (04) 0264 414417 sau e-mail office@zigman.ro.

Contactează-ne