Ucenici în tâmplărie – Salice

Compania Salice angajează colegi și colege la fabrica de la Huedin, în departamentul de producție mobilier.

Domeniu de activitate:
Producție
Locație:
Cluj-Napoca
Tipul job-ului:
Internship plătit

CANDIDAT IDEAL:

  • Persoană harnică, serioasă și ordonată
  • Experiența în domeniu nu este necesară, trebuie doar să îți dorești să lucrezi în tâmplărie

RESPONSABILITĂȚI:

  • Vei învăța să execuți componentele de mobilier în funcție de specificațiile maistrului
  • Vei învăța să asamblezi componentele de mobilier
  • Vei obține o diplomă de calificare

BENEFICII:

  • Te vom învăța tot ce trebuie să știi despre tainele tâmplăriei
  • Salariu atractiv și program fix, ambele prevăzute în contractul de muncă
  • Stabilitate și o echipă primitoare
  • Condiții optime de lucru

Dacă ești interesat(ă), trimite-ne CV-ul și datele de contact pe adresa andradasuteu@salice.ro și te vom contacta pentru interviu. Vrei să ne auzim telefonic? Sună la 0736 391 203. Te așteptăm!

Contactează-ne