Mecanic întreținere și reparații mașini de cusut – Taparo

TAPARO este o companie cu acționariat 100% românesc, care produce obiecte de mobilier capitonate, cum ar fi canapelele și fotoliile, cu învelitoare textile, din piele și din imitație de piele.

Domeniu de activitate:
Producție
Locație:
Baia Mare
Tipul job-ului:
Full-time

CANDIDATUL IDEAL:

Foto: Juan Jose Porta / Unsplash

• Absolvent de școală profesională sau liceu, profil tehnic

• Experiența relevantă pe o poziție similară constituie avantaj

• MS-Office(Word, Excel)

• Limba engleză nivel începător/mediu

• Adept al muncii în echipă

• Seriozitate și responsabilitate

• Gândire logică și atenție la detalii

RESPONSABILITĂȚI:

• Asigură buna funcționare a mașinilor de cusut și a echipamentelor

• Identifică problemele de funcționare

• Cunoștințe solide a desenelor technice (toleranța dimensională)

• Efectuarea corectă a măsurătorilor necesare pentru a se încadra în toleranțele admisibile

• Cunoaște technicile de montaj și întreținere a mașinilor de cusut

• Cunoaște operațiile care se impun în cadrul reparațiilor technice planificate

• Întocmește rapoarte specifice

BENEFICII:

• Pachet salarial competitiv

• Prime pentru Paște și Crăciun

• Ca să răsplătim fidelitatea angajaților în cadrul companiei, avem un sistem de fidelizare, care presupune un spor între 2.5% și 3,5% din salariul de încadrare

• Card de reduceri la partenerii comerciali din zonă (între 2% si 10% din valoarea achiziționată) și servicii medicale (între 5% și 10% )

• Transport în comun și parcare gratuită

• Asigurare de viață

Detalii suplimentare pe pagina de facebook, la adresa de e-mail office@taparo.ro sau la telefon +40.262.386.337.

Contactează-ne