Specialist salarizare și resurse umane – MDM Group

MDM GROUP este un grup de firme de audit financiar, contabilitate si consultanta, membre ale Camerei Auditorilor Financiari din România si ale Corpului Expertilor Contabili si Contabililor Autorizati din România. MDM GROUP are o experienta de 25 ani în activitatea de contabilitate, consultanta, audit si expertiza contabila, fiind unul dintre cele mai mari grupuri de firme din judetul Cluj în acest domeniu.

Domeniu de activitate:
HR
Locație:
Cluj-Napoca
Tipul job-ului:
Full-time

RESPONSABILITĂȚI:

1. Pregătirea și realizarea salarizării personalului
– Întocmirea statelor de salarii
– Lista obligațiilor de plată
– Raportarea concediilor medicale
– Depunerea declarației unice 112
– Depunerea cererilor de recuperare la FNUASS
– Întocmirea fluturașilor de salarii în formatul dorit de client
– Alte situații solicitate de client legate de salarizare

2. Gestionarea documentelor de personal
– Completarea dosarului de personal
– Ținerea la zi a dosarului de personal
– Înregistrarea firmei la ITM și obținerea parolei REVISAL
– Gestionarea Registrului de Evidență a Salariaților;
– Întocmirea contractelor individuale de muncă (CIM), a actelor adiționale de prelungire și încetare a CIM

BENEFICII:

  • venituri reale incluse în contractul de muncă
  • training individual asigurat la locul de muncă
  • posibilitate de dezvoltare profesională

Cei interesați pot trimite CV-ul la adresa office@mdmgroup.eu. Detalii în plus pe site-ul oficial al firmei: mdm.ro/cariere

Contactează-ne