Planificator producție – INNO Robotics

INNO Robotics apreciază și promovează performanța, iar prin activitatea de nișă desfășurată, vei avea ocazia de a face parte din topul mondial al companiilor inovative.

Domeniu de activitate:
Producție
Locație:
Cluj-Napoca
Tipul job-ului:
Full-time

CANDIDAT IDEAL:

  • Minim 3 ani de experiență în producție
  • Cunoștințe despre tehnologii de fabricație
  • Abilități de operare soft-uri (ERP) și utilizare pachet Office
  • Orientare spre rezultate și îndeplinire de obiective
  • Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu
  • Abilități de comunicare, organizare și planificare

RESPONSABILITĂȚI:

  • Încadrarea în termenele de producție
  • Promptitudinea privind răspunsul la cerințele producției
  • Realizarea cu conștiinciozitate a sarcinilor primite (nr. de neconformități)
  • Se asigură de comunicarea corectă cu partenerii implicați în derularea proiectului
  • Prioritizează și organizează lansările în producție astfel încât să fie respectate termenele de execuție
  • Realizează tehnologie de fabricație de bază în vederea realizării pieselor
  • Modifică anumite desene de execuție și le pregătește în vederea realizării pe abkant și mașina de tăiat laser
  • Întocmește și pregătește documentația necesară pentru lansarea în producție
  • Realizează comenzi interne
  • Realizează verificări periodice privind statusul producției folosind check list-uri
  • Monitorizează în timp progresul atins față de obiectivele propuse și redactează rapoarte pe care le analizează cu Managerul de Producție
  • Valorifică și dezvoltă oportunități pe durata implementării proiectului
  • Asigură rezolvarea problemelor apărute în realizarea proiectului și informează la timp echipa de management despre problemele apărute pe care nu le poate rezolva la nivelul său
  • Face propuneri de îmbunătățire a stilului de lucru pentru a maximiza eficiența atingerii obiectivelor propuse

 BENEFICII:

  • Salariu competitiv
  • Tichete de masă
  • Bonusuri de performanță
  • Decontare transport
  • Primă de concediu
  • Primă naștere copil
Adresa: Traian Vuia, nr.212, Cluj-Napoca

Contact: office@inno-robotics.com, 0364.805.073

Contactează-ne