Stivuitorist – Napochim

NAPOCHIM este unul dintre cei mai mari producători de mase plastice din România, cu un portofoliu de produse care se întinde de la obiecte de bucătărie, menaj, baie sau grădină până la ambalaje și produse pentru construcții și industrie.

Domeniu de activitate:
Producție
Locație:
Cluj-Napoca
Tipul job-ului:
Full-time

CANDIDAT IDEAL:

  • Organizat, energic, comunicativ
  • Minim un an experiență în domeniu
  • Studii medii
  • Capacitatea de lucru în echipă
  • Deține atestat ISCIR

RESPONSABILITĂȚI:

  • Realizezeză activitățile de încărcare/descărcare, manipulare și depozitare a produselor
  • Pregătește produsele în vederea expedierii lor către beneficiar
  • Verifică periodic utilajul pe care lucrează pentru a se asigura că acesta funcționează în parametri optimi

 BENEFICII:

  • Mediu de lucru prietenos și sigur
  • Decontare abonament CTP
  • Bonuri de masă
Dacă ți-am trezit interesul, trimite CV-ul pe adresa: amalia.mindrila@napochim.ro.
Telefon contact: 0751051590
Abia așteptăm să te cunoaștem!
Contactează-ne