Inginer mecanic /electromecanic / electric – Köber România

Compania Köber România are active mai multe oferte de joburi în producție: lăcătuș mecanic, operator pe mașini cu comandă numerică, stivuitorist.

Domeniu de activitate:
Producție
Locație:
Dumbrava Roșie
Tipul job-ului:
Full-time

RESPONSABILITĂȚI:

Desfășoară lucrări de mentenanță utilaje industria chimică și execuție instalații electrice

BENEFICII:

  • un mediu de lucru plăcut și dinamic într-o companie în plină expansiune
  • posibilități de dezvoltare profesională
  •  salariu corect, adaptat nivelului de responsabilitate și experienței
  •  tichete de masă, 20 lei/zi
  • Primă de Paște și Crăciun
  • asigurare medicală privată care acoperă servicii medicale atât din domeniul privat, cât și public
  • decontare transport
  • alte beneficii conform Contractului Colectiv de Muncă încheiat la nivel de unitate

Candidații pot aplica la acest job direct pe pagina oficială de facebook Köber România.