Montator mobilă – Smart Furniture

Smart Furniture: „Pentru noi este foarte important ca fiecare client să fie tratat în exclusivitate, astfel serviciile pe care le oferim vor fi personalizate în funcție de fiecare proiect în parte. Serviciile noastre încep de la discuția cu clientul și vizitarea spațiului, vom realiza planul de amenajare, cu simulări realiste (randări), iar după crearea conceptului și a proiectului 3D final, vom executa toate planurile și fișele tehnice pentru a putea fi materializat.”

Domeniu de activitate:
Producție
Locație:
Luna de Jos, Cluj
Tipul job-ului:
Full-time

CANDIDAT IDEAL:

  • Persoană energică, serioasă, responsabilă
  • Îi place munca în echipă
  • Studii: școala profesională sau curs de calificare în domeniul tâmplăriei
  • Experiența minimă de specialitate: 6 luni

RESPONSABILITĂȚI:

  • Realizează montarea mobilierului la client
  • Verifică toate sculele necesare desfășurării activității
  • Pregătește frontul de lucru
  • Remediază imediat defectele constatate
  • Încarcă și/sau descarcă materialele, sculele și utilajele de lucru

BENEFICII:

  • Un mediu de lucru prietenos și sigur;
  • Bonuri de masă;
  • Transport

Program de lucru de 8 ore: 7:30 – 16:00. Locație: Luna de Jos, nr 135, județ Cluj. Telefon contact: 0747-122258

Abia așteptăm să te cunoaștem!

Contactează-ne