Tâmplar asamblare mobilă – Smart Furniture

Smart Furniture: „Pentru noi este foarte important ca fiecare client să fie tratat în exclusivitate, astfel serviciile pe care le oferim vor fi personalizate în funcție de fiecare proiect în parte. Serviciile noastre încep de la discuția cu clientul și vizitarea spațiului, vom realiza planul de amenajare, cu simulări realiste (randări), iar după crearea conceptului și a proiectului 3D final, vom executa toate planurile și fișele tehnice pentru a putea fi materializat.”

Domeniu de activitate:
Producție
Locație:
Luna de Jos, Cluj
Tipul job-ului:
Full-time

CANDIDAT IDEAL:

  • Persoană energică, serioasă, responsabilă;
  • Îi place munca în echipă;
  • Capacitate de înțelegere a desenelor (proiectelor de execuție);
  • Experiență relevantă în domeniul fabricației mobilierului la comandă, minim 3 ani;
  • Capacitate de lucru în condiții de stres;
  • Studii: școala profesională sau curs de calificare în domeniul tâmplariei.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Citește și înțelege schițele primite de la proiectant și își planifică activitatea în funcție de prioritățile stabilite ierarhic;
  • Confecționează, montează, asamblează, finisează produse și articole din PAL/MDF după schițele proiectantului;
  • Montează mobilier, asamblează corpuri de mobilier (prindere uși, sertare, polițe, glisiere, mânere, etc.);
  • Execută debitare, rindeluire, cantuire, frezare și găurire elemente din PAL sau MDF, furniruite sau melaminate;
  • Aplică folie cant și ABS;
  • Manipulează materia primă, accesoriile, mărfurile, sculele și echipamentele de lucru la locul de muncă (în atelier sau la client);
  • Execută tâmplărie manuală la ajustare, montare, îmbinarea furnirelor, presare și încleiere furnir;
  • Execută tâmplărie mecanică la frezat și găurit, la șlefuit, la rindeluit, la bizotat;
  • Furniruiește panourile din MDF brut.

BENEFICII:

  • Un mediu de lucru prietenos și sigur;
  • Bonuri de masă;
  • Transport

Program de lucru de 8 ore: 7:30 – 16:00. Locație: Luna de Jos, nr 135, județ Cluj. Telefon contact: 0747-122258

Abia așteptăm să te cunoaștem!

Contactează-ne